Červenec 2008

Nacistou i knězem

7. července 2008 v 12:48 | Eviiik |  •Edward Norton
Edward James Norton jr. (někde se uvádí jméno Edward Harrington Norton, tak si vyberte) se narodil 18.8.1969 v Bostonu v Massachusetts, ale vyrostl v Kolumbii v Marylandu (USA) v rodině prokurátora a učitelky (zemřela roku 1997 na rakovinu - nádor na mozku). Eward je nejstarším ze 3 dětí, má mladší sestru Molly a mladšího bratra Jamese.
Divadlu se věnuje již od mala. Jako osmiletý hrál ve školních představeních a už tehdy šokoval svoji učitelku otázkou, jakou motivaci má jeho postava v dané scéně. V 16 letech se naučil mluvit japonsky. V roce 1991 získal titul bakaláře v oboru historie na univerzitě Yale, ale zároveň stíhal navštěvovat kurzy herectví.
Po studiu odešel na čas do Japonsky, kde pracoval pro firmu svého dědečka - úspěšného architekta. V roce 1994 však byl zpět v New Yorku s odhodláním vyzkoušet štěstí jako herec. Ze začátku se mu moc nedařil a musel se dokonce živit jako herec, ale roku 1994 přišel velký zlom. Z více jak 2000 uchazečů (porazil i Matta Damona!) si ho vybrali pro roli chladnokrevného Aarona ve filmu Prvotní strach, kde zazářil společně Richardem Gerem. Roli koktajícího psychopatického mladíka zvládl tak bravurně, že když režisérovi ještě trochu zalhal, že jeho jižanský přízvuk je pravý, jelikož vyrostl ve stejném městě jako postava Aarona, role byla jeho.
Po promítnutí filmu v kinech se Edward okamžitě stal hvězdou. Na stole mu přistály hned dvě další filmové nabídky (Všichni říkají: Miluji tě a Lid versus Larry Flint). Za svoji první filmovou roli získal Zlatý Glóbus a byl nominován na Oscara. V roce 1998 byl znovu nominován na Oscara za roli bývalého třídního premianta Dereka Vinyardave filmu Kult Hákového kříže. Derek je bývalý školní premiant, který sešel a nyní je z něj fanatický nacista. V afektu zabije dva černochy, kteří se mu pokoušely ukrást auto a putuje do vězení. Pár let za mřížemi ho naprosto změní. Najde si nové přátele a přehodnotí svoje postoje a z vězení vyjde jako úplně nový člověk. Po opětovném získání objeví svého mladšího bratra (Edward furlong), který kráčí v jeho stopách a za každou cenu se snaží, aby přišel na to, že tohle není to pravé, i bez hrůzné zkušenosti z kriminálu. Film končí tragicky smrtí jednoho z bratrů.
V roce 1999 se po boku Brada Pitta a Heleny Bonham Carter objevil v divácky úspěšném Klubu rváčů. Film sice neměl v kinech takovou návštěvnost, jak se očekávalo, ale stal se hitem a doslova filmovou klasikou. Edward zde znovu uplatnil svůj herecký talent a podle mého názoru naprosto zastínil i takovou hvězdu jako jeBrad Pitt.
V roce 2000 představil na MFF v Karlových Varech svůj režijní debut Rabín, kněz a krásná blondýna. Myšlenka filmu je sice zajímavá, ale spracování v porovnání s jinými filmy, kde si zahrál, pokulhává.
Roku 2001 zazářil po boku Reberta De Nira ve filmu Kdo s koho, kde se jako jeho žák pokoušel přelstít vlastního učitele. Jestli se mu to povedlo posuďte sami...
V roce 2002 opět předvedl svůj všestranný talent, když své tehdejší přítelkyni Salmě Hayek pomohl dopsat scénář k filmu Frida a sám sie v něm i ujal menší role.
Ten samý rok se objevil po boku Anthonyho Hopkinse ve volném pokračování filmu Mlčení jehňátek - Červeném drakovi, kde zápasí s psychopatickým Ralphem Fiennesem o život nejen mnoha nevinných lidí kolem, ale nakonec i o život své rodiny.
Že byl tento rok Eda velmi pilný dokazuje i třetí film - 25.hodina. Edward v hlavní roli Montyho, který se mnoho let živil jako drogový dealer, a teď ho čeká poslední den na svobodě před nástupem do vězení, nezklamal, ovšem závěr filmu mě docela překvapil.
Následující rok natočil úspěšný film Loupež po italsku, kde si zahrál jednoho z lupičů, který své kamarády podrazí.
Následovaly filmy jako Království nebeské, Iluzionista či Hulk.
V osobním životě ovšem Edward zpočátku moc štěstí neměl. V roce 1996 zemřel jeho milovaný dědeček a o rok později jeho maminka, která se statečně pokoušela rvát s rakovinou. dokonce šla i na operaci, při které se lékaři pokoušeli nádor z jejího mozku odstranit. Marně. Následující den zákeřné nemoci podlehla.
Ani co se žen týče neměl zrovna štěstí. Dlouholetý vztah se Salmou Hayek skončil rozchodem plným fám, pomluv a vytahování špíny. Teď jsou z nich prý zase přátelé, ale krátce po rozchodu byl vztah mezi nimi opavdu strašný. Nějakou dobu chodil i s vdovou po slavném Kurtu Cobainovi. Dokonce nějaký čas hrál i v její skupině. Eda měl však po čase plné zuby Courtneyné volnomyšlenkářské povahy a pusty úletů a po čase rockerku opustil. To Courtney ovšem nechtěla jen tak dopustit. O Edu se rvala zuby nehty, ale marně. Nepomohli jí ani její vzkazy přes noviny, ani to, že na něj chtěla v případě smrti přepsat celý svůj majetek, který byl díky jejímu zesnulému manželovi nemalý. Cožpak nepomyslela na svoji malou dcerku? Každopádně i Edward má svou hlavu a ke Courtney se už nevrátil. Naposledy měl vztah s filmovou producentkou Shauna Robertson. Jejich vztah by měl dále šťastně trvat, takže držím palced, aby mu to konečně vyšlo!
 • Edward umí mluvit japonsky, španělsky a francouzsky
 • kdyby nebyl hercem, chtěl by být pilotem
 • má narozeniny ve stejný den jako Patrick Swayze či Robert Redford a narodil se přesně ve stejný den jako Christian Slater
 • jeho spolužákem na univerzitě byl Ron Livingston
 • film Rabín, kněz a krásná blondýna věnoval své zemřelé mamince
 • původně měl hrát ve filmu Hartova válka, ale od role nakonec odstoupil a získal ji Colin Farrell
 • byl již dvakrát nominován na Oscara a to před dosažením třicítky!
 • bylo mu nabídnuto hrát v Americkém psychu, ale on odmítl
 • kvůli Klubu rváčů razantně zhubl a kvůli Kultu hákového kříže naopak pilně cvičil, aby nabral svalovou hmotu
 • během Klubu rváčů se z něj a z Brada Pitta stali tak dobří přátelé, že byl Edward jedním z mála zvaných na jeho svatbu s Jennifer Aniston
 • měří 1,85m
Leaves of Grass (2009) (in production) (rumored)
Motherless Brooklyn (2008) (in production) .... Lionel Essrog
Pride and Glory (2009) (completed) .... Ray Tierney

The Incredible Hulk (2008) (VG) (voice) .... Bruce Banner
The Incredible Hulk (2008) .... Bruce Banner
The Painted Veil (2006) .... Walter Fane
The Illusionist (2006) .... Eisenheim
Down in the Valley (2005) .... Harlan
Kingdom of Heaven (2005) .... King Baldwin
... aka Königreich der Himmel (Germany)
... aka Reino de los cielos, El (Spain)
The Italian Job (2003) .... Steve
... aka Braquage à l'italienne (France)
25th Hour (2002) .... Monty Brogan
Red Dragon (2002) .... Will Graham
... aka Roter Drache (Germany)
Frida (2002) .... Nelson Rockefeller
Death to Smoochy (2002) .... Sheldon Mopes / Smoochy the Rhino
... aka Tötet Smoochy (Germany)
The Score (2001) .... Jack Teller
... aka The Score (Germany)
"The Simpsons" .... Devon Bradley (1 episode, 2000)
- The Great Money Caper (2000) TV episode (voice) .... Devon Bradley
Keeping the Faith (2000) .... Father Brian Finn

Fight Club (1999) .... The Narrator
... aka Fight Club (Germany)
American History X (1998) .... Derek Vinyard
Rounders (1998) .... Lester 'Worm' Murphy
Everyone Says I Love You (1996) .... Holden Spence
The People vs. Larry Flynt (1996) .... Alan Isaacman
... aka Larry Flynt (Canada: French title)
Primal Fear (1996) .... Aaron Stampler
Only in America (1994) (V) (as Ed Norton) .... Duane/James/Bruno/Eric/The Museum Guard

Fakta o Willovi

6. července 2008 v 21:51 | Terris |  •William Moseley
Celé jméno: William Peter Moseley
Datum narození: 27. 4. 1987
Místo narození: Sheepscombe, Gloucestershire, Anglie
Přezdívka: Wizzle
Výška: 180 cm (možná už víc) =D
Váha: 64 kg (možná už víc) =D
Barva vlasů: tmavě blond...světle hnědá =D
Barva očí: modrá
Rodiče: Peter a Julie Moseley
Sourozenci: bratr Ben a sestra Daisy (oba mladší)
Zvíře: kočka a rybička (Karas stříbřitý)
Oblíbená barva: modrá
Oblíbený TV pořad: 24 hodin, Simpsonovi, Family Guy en Entourage
Oblíbená hudba: Bloc Part a Cat Stevens
Oblíbené bonbony: Cadbury chocola
Oblíbené jídlo: tuňák
Oblíbený dezert: pudding
Oblíbené pití: čaj
Oblíbená knížka: "Catcher in the Rye"od J.D. Salingera aJungle Book
Oblíbený předmět ve škole: angličtina
Oblíbení herci:Morgan Freeman, Jude Law a Brad Pitt
Oblíbené filmy: Fight Club, Romeo & Julie
Oblíbená scéna v Letopisech Narnie: když Lucinka potká pana Tumnuse a velká bitevní scéna
Oblíbená postava v Letopisech: Bílá čarodějnice a Aslan
Oblíbený sport: rugby a fotbal (britský)
Oblíbená zvířata: koně a psi
Oblíbený fotbalový tým: Newcastle-United
Nemůže žít bez: iPodu

Životopis

6. července 2008 v 21:30 | Terrris |  •William Moseley
William Peter Moseley se narodil 27.4.1987 v Gloucestershire v Anglii Peterovi Moseleymu (anglický kameraman) a Julii Fleming. Je nejstarší ze tří dětí. Má mladší sestru Daisy a bratra Bena. Prostřední jméno jeho otce je William.
Ti co ho znají už od doby, kdy byl ještě dítě, vědí, že už když mu bylo 10 let chtěl být hercem. 3el si za svým snem, a tak není divu, že si za pět let zahrál Forrestera- sice malou roli - ve filmu Goodbye, Mr. Chips. tAké si zahrál zvláštní roli ve filmu Cider with Rosie (1998), tam si ho všimla vedoucí castingu Pippa Hall, která na jeho herecký talent nezapomněla a o pět let později mu nabídla roli Petra v Letopisech Narnie.
Film vypráví příběh čtyř sourozenců, kterým se během hry na schovávanou ve venkovském sídle starého profesora podaří pomocí magické skříně dostat do jiného světa. Petr opouští Londýn ještě jako dítě, ale v průběhu děje se stává statečným a dospělým vůdcem, bojujícím za osvobození Narnie. "Jednoduše řečeno - když Petr prochází tou skříní, je ještě chlapec. Když z ní na konci vyleze zpět, je to muž. A když se ohlédnu zpět, uvědomuji si, že podobná proměna potkala během natáčení tohoto filmu i mě." říká William.

Tom Fletcher

6. července 2008 v 12:10 | Eviiik |  •McFly
Tom Fletcher se narodil 17.07.1985 v Harrow v Londýně (Anglie).
Zakladatel skupiny má mladší sestru Carrie. Vyrůstal při poslechu The Beatles a The Beach Boys. Jeho oblíbení zpěváci jsou Justin Timberlake a Tom DeLonge z BLINK182. Miluje Katie Holmes a Dawsonův svět a Přátele. Relaxuje při poslechu Avril Lavigne a rád skoukne film s Tomem Hanksem. Doma má kočku a psa. Může se utlouct po melounovém či grepovém džusu, pizze a tyčince Twix.
Ve škole ho bavila výtvarka, hudebka a přírodopis. Ideální den si představuje jako celý den strávený s rodinou.
Kamrádí se z Busted, hlavně s Jamesem.
Má důlek ve tváři, jen jeden! Ten na sobě miluje, naopak nenávidí svoje vlasy a zuby.
Vydělává nejvíc peněz z celé skupiny.
Svého syna by pojmenoval Travis )podle bubeníka BLINK182).
Brečí po filmech (např. Láska nebeská), za což se mu ostatní členové smějí. Rozplakal ho také poslední díl oblíbených Přátel.
Měl přezdívku Fatboy .
Jeho nejlepší polibek se odehrál v křoví.
Měří 177 cm a má hnědé oči.
Ve skupině zastává post zpěváka a kytaristy stejně jako Danny.

Harry Judd

6. července 2008 v 11:53 | Eviiik |  •McFly
Harry Mark Christopher Judd se narodl 23.12.1985 v Chelmsfordu v Essexu (Anglie).
Nvštěvoval stejnou školu jako exčlen BUSTED Charlie, jeho starší bratr Thomas se s Charliem dokonce kamarádí. Proto není divu, že Charlie Harrymu často ohledně bicích radil. Hrát se však naučil Harry sám. Kromě bratra Thomase má ještě starší sestru Katherine. Má doma pískomila Travise, černého labradora Percyho, pět kuřat a kočku Molly (RIP). Jeho oblíbenými skupinami jsou The Who, kanadští Simple Plan a samozřejmě The Beatles. Rád se koukne na filmy s Jennifer Aniston a Jimem Carreym.
Miluje špagety od maminky a jablečný džus. Aktuálně podporuje kampaň zvanou Rupert\'s Fund, je to pocta kamarádovi z mládí, který onemocněl leukémií. Ten kamarád se z toho dostal a Harry našel tuto organizaci, protože si uvědomil jak těžké to bylo a chtěl pomoci. Svůj volný čas rád tráví s přáteli. ve škole ho nejvíce bavila výtvarka.
Má modré oči a měří 182 cm.Účinkoval v klipu BUSTED Crashed The Wedding, kde si zabubnoval. To ale bylo ještě před vznikem McFly.
Jeho přezdívka je Juddy Harold.
Vždycky sebou nosí svoje paličky na bicí.
Při natáčení Just My Luck to prý mezi ním a Lindsey Lohan jiskřilo, ale Lin to vše popřela.
Ve skupině hraje na bicí.

Danny Jones

6. července 2008 v 11:27 | Eviiik |  •McFly
Danny Alan David Jones se narodil 12.3.1986 v Boltonu v Greater Mancheste (Anglie).
Danny má starší sestru Vicky, se kterou byl ve skupině Y2K. Doma má dva policejní psy a pískomila jménem Bruce. Tenhle týpek zbožňuje Adama Sandlera a na film E.T. by se mohl koukat pořád dokola. Jeho oblíbenou herečkou je Julia Roberts. Mezi jeho oblíbenou hudbu patří The Who, Bruce Springsteen nebo The E-Street Band. Rád si také poslechne kanadskou zpěvačku Alanis Morisette.
K jídlu si rád dá nějaké ovoce (hroznové víno, meloun,...) nebo alespoň džus. Zbožňuje teplé koláčky a čokoládové bonbony a ani kolou nepohrdne. Ve školeměl rád tělocvik, protože mu šel a svůj ideální den by strávil v hospodě. Stejně jako Dougie se nikam nehne bez svého oblíbeného trsátka.
Má modry oči (tak krásně modry, že se to ale nedá přehlídnout!) a měří 180 cm.
Kdysi se objevily fámy, že Danny McFly opuští a hodlá se věnovat své sólokariéře, což ale celá skupiny okamžitě popřela. Pro Dannyho jsou prý McFly splněním jeho snu a hodlá v nich účinkovat nejméně do 60let! Je najmarnivějším členem skupiny. Obzvláště dříve trávil mnoho času před zrcadlem, protože se pokoušel narovnat své vlnité vlasy. Spokojený není ani se svými "kuřecími"nohami a spoustou pih. Prýještě neviděl nikoho, kdy by měl tmavé vlasy a pihy.
Má přezdívku Ratleg (krysí noha).
Za romantické považuje, když dívce udělá šálek čaje. První polibek měl s dívkou jménem Chelsea. Nejdéle se prý líbal půl hodiny. Zbožňuje líbánína krk.
Chtěl by mít dvojčata a kluka by pojmenoval Dylan.
Kromě hudby se rád věnoje fotbalu. Snaží se neztrapňovat a stydí se za to, že si kouše nehty.
Jeho motto je:Chovej se k ostatním tak, jak chceš aby se oni chovali k tobě.
Ve skupině zastává post kytaristy a zpěváka.

Dougie Poynter

5. července 2008 v 23:03 | Eviiik |  •McFly
Dougie Lee Poynter (pozor nikoli Douglas, ale Dougie! - byl tak pokřtěn) se narodil 30.1.1987 v Corringham v Essexu (Anglie).
Tento benjamínek skupiny má mladší sestru Jazzie. Doma má učiněný zvěřinec: 2 ješterky Zukie & Jerry, (Buffy-RIP), 2 kočky, 2 psy Fraser & Maggy, pískomil a žába Ned. Jeho největším oblíbencem je skupina BLINK182, se kterou se i prý osobně setkal (závidím! ), obdivuje Garetha GAtese, Brada Pitta, Hilary Duff a Amy Lee z Evanescence.
Může se utlouct po řecké kuchyni a darech moře. Od přírody je lenoch, takže mezi jeho oblíbené předměty ve škole patří ty, ve kterých toho nemusí moc dělat a svůj ideální den si představuje celej ve sprše. Nikdy se nikam nehne bez svého oblíbeného trsátka. První CD, které si koupil bylo jak jinak než od BLINK182 - Enema Of The State (chválím!).
Má zelenomodré oči a jeho poslední uvedená výška je 172 cm, ale tehdy byl ještě ve vývinu, takže už je asi o něco vyšší.
Bývá označován za nejstydlivějšího a nejvíce romanticky založeného (kolem domu své dívky jednou zapálil svíčky) člena skupiny. Je tak trochu zbabělec - bojí se ohně a tmy a nesnáší vaření.
Harry mu říká Pugsley, ale ve škole se mu přezdívalo Král ještěrek (kvůli jeho mazlíčkúm) či Grunger (kvůli jeho odlišnému hudebnímu i módnímu stylu).
Rád by si adoptoval dítě a to nejraději z každého kontinentu jedno!
Ve skupině zaujímá pozici baskytaristy, ale také přispěvuje. Občas si střihne, ale i nějaký důležitější vokál (slyšet ho můžeš například v songu Too Close For Comfort či v Transylvania, kde si střihl dokonce hlavní vokál!).
Má čtyři tetování, z nichž to největší je na pravém rameni a stále se rozrůstá, další jsou například na kotníku či na lýtku.

Rozhovor o líbání

5. července 2008 v 20:48 | Eviiik |  •McFly
TOTP:Chceme vědět všechno co víte o líbání.Tak jaká byla vaše první pusa a s kým?
Danny: Jennifer Aniston.
TOTP:Jo,ve tvých snech.No tak,musí tu být někdo koho jsi políbil ve škole?
Danny: Jo jmenovala se Becky.
TOTP: A kolik ti bylo?
Danny: 13
TOTP: A vídáte se ještě?
Danny: Ne,ona už má dítě

TOTP: Tak a jaký byl váš nejhorší polibek?
Danny: (kroutí hlavou)Nevím,na žádný si nevzpomínám
TOTP: Takže jste nikdy nezažili blbý líbání?
Danny: Jedno jo,s rovnátky
Dougie: Já jo,s jednou holkou která mě kousala,do obličeje,to bylo děsný.
TOTP: Řekl jsi jí že byla hrozná?
Dougie:Ne,jen jsem jí už nikdy nepolíbil.

TOTP:Jestli takhle líbala,domnivám se,že se nikdy nedozvíš co by dělala kdybys jí naštval…Ok,máte otevřený oči nebo zavřený když se líbáte?
Harry:Půl napůl

TOTP: Líbal by ses na prvním rande?
Harry:Jo,jasně

TOTP: Protože jsme dělali rozhovor se Simonem z Blue a ptali jsme se ho na to a on odpověděl,,vůbec''.Ale ty….
Dougie:Jasně,že jo(Tom vstoupí do pokoje)

TOTP: Ahoj Tome,bavíme se o líbání.
Tom:O líbání?Já líbám skvěle

TOTP:Máš nějakou špatnou zkušenost z líbání?
Tom: Opravdu ne

TOTP: Líbali jste se někdy s fanynkou?Myslím po francozsku
Danny: Ne

TOTP: A zkusily by jste to?
Dougie:Kdyby byli fakt sexy….

TOTP: Máte tip na perfektní líbání?
Dougie: Líbání se mnou

TOTP:Jen líbání s tebou je perfektní polibek?
Dougie:Kousání do rtů je bezva,yeah je to sexy,pak krvácí
Danny: Kousání do krku….

TOTP:Ouch!Zní to víc jak horor než romantika.Slyšeli jste někdy pověry o líbání když jste byli malý?Jako třeba že holka otěhotní z líbání,...?
Dougie:A ne?Já bych řekl že jo
Tom: Mám tři..stalo se mi to třikrát

TOTP: I je to pravda?Můžete otěhotnět z líbání?
Dougie:Jo,jen ne když použiješ takový ty želatinový rty.Protože jsou jako líbácí-kondom.
zdroj: marypoynter.sblog.cz

105 zajímavostí, které možná nevíš!

5. července 2008 v 20:38 | Eviiik |  •McFly
1. Danny je přesvědčený, že Harry krade ostatním členům McFly boxerky.
2. Harry nesnáší práci na zahradě. Říká, "Je to pro staré lidi!"
3. Když byl Danny mladší, chtěl být policistou.
4. Tom chtěl být astronautem nebo striptérem.
5. Dougie si myslí, že Tom vypadá jako Steve New Found Glory.
6. Harry nesnáší létání. (aww bless!)
7. Dannyho otec chová psy a má dva jménem Jet and Cougar.
8. McFly myslí, že Charlie Busted je někdy ignoruje, protože je tak vysoký.
9. "Moje nejtrapnější nehoda byla, když mě trefila kulečníková koule do oka." říká Dougie. "Musel jsem na tom mít dva týdny obvaz."
10. První singl, který si Tom koupil byl Sisqo's The Thong Song.
11. Danny je chtivý čtenář jeho místních novin The Bolton Evening News!
12. Harry si dal piersing do jazyku v Prosinci 2004. Bylo to strašné, musel jsem si na to dávat led, ale problém byl v tom, že mám příliš citlivé zuby!"
13. Dougie by chtěl, aby Blink 182 zahráli písničku Happy Holidays na jeho pohřbu.
14. Tom uvažuje o prodání mobilních čísel McFly na internetovou aukční stránku.
15. "Rád bych se vykoupal v pečených fazolkách" řekl Dougie.
16. Kdyby měl Tom svoji vlastní vilu, nechal by tam nainstalovat kino a non-stop by promítal Hvězdné Války.
17. Tom miluje ryby. Míval tři. "Jmenovali se Boris, Boris a er Boris."
18. Dougieho první láska byla blonďatá holka jménem Chelsea.
19. Harryho oblíbený moučník jsou jahody a smetana.
20. Tom nemá rád Dannyho rodné město.
21. Harry miluje video hru Brian Lara Test Cricket a Dougie rád hraje Grand Theft Auto.
22. Dougie se bojí ohně.
23. Tom se domnívá, že lidé jdou po smrti do vesmíru.
24. Jediná věc kterou umí Dougie uvařit jsou instantní nudle.
25. Kdyby nebyl Dougie v McFly, byl by herpetologista.
26. Danny dostal první kytaru v osmi letech na Vánoce.
27. Tomovi se chce vždycky na záchod zrovna když McFly nasednou do auta.
28. Dougieho první vzpomínka je, jak mu jeho maminka dává koupel v umyvadle.
29. Tom chodil do školy s Amy Winehouse.
30. Když McFly potkali princeznu Anne, Danny neměl páru, kdo to je!
31. Harry je posedlý fousatým hercem Clinta Eastwooda.
32. Dannyho oblíbený film je E.T. mimozemšťan.
33. Banda má jedno pravidlo: když je něco špatně, může za to Danny.
34. Harry a Danny dojili kozu.
35. Dougie jednou ucpal záchod velkým hovínkem, kterému později říkali Jeff.
36. Dougie má šíleného kamaráda který si myslí, že je kopec.
37. Když byl Dougie na Stars, v jejich očích byl Marti Pellow z Wet Wet Wet.
38. Tomova oblíbená kreslená postava je Bart Simpson.
39. Dougie se zamiloval do své učitelky tělocviku.
40. Když bylo Tomovi 16, měl jen 2 cédéčka.
41. Kdyby byly McFly holky, Danny by si oblíbil Harryho, protože " má hezké lícní kosti".
42. Dougieho přezdívka ve škole byla "Grunger".
43. Dougie by chtěl být psem. "Jsou vždycky šťastní" říká.
44. Danny nesnáší růžičkovou kapustu.
45. McFly mají video, kde má Tom na sobě koženou přiléhavou vestu a spodky! (lol!)
46. Dougie si jednou dal kousek sladké kukuřice do nosu.
47. Tom a Dougie by oba rádi žili v Orange Country v Los Angeles.
48. Toma učila legendární Ms McKenzie (z What I Go To School For od Busted)
49. Oblíbené čokoládové tyčinky McFly jsou: fruit'n'Nut (Danny), Drifter (Harry), Galaxy (Dougie) and Twix (Tom).
50. Dannyho nejhorší módní omyl byla na prvním focení. Říká: "Měl jsem na sobě příšernou baseballovou bundu."
51. Tom se jenou v hotelu zeptal, jestli nemůže dostat deku místo přkrývky.
52. Dougie uměl mluvit plynule řecky když mu byly 3 roky.
53. Harryho oblíbená kniha je "I am David" od Anne Holm.
54. Tom nesnáší svoje zuby.
55. Harry byl šampionem ve stolním tenise.
56. Dougie vlastní iPod ale nepoužívá ho.
57. Tomův názor na chlápka co nosí McFly pizu je: "domníváme se, že teď, když jsme slavní, musíme platit víc!"
58. Danny by rád cestval v čase do roku 1966 a poflakoval se s the Beatles.
59. Kluci z McFly nesnáší svátek Valentýna, kromě romatického Dougieho.
60. Harry rád dává peníze tulákům.
61. Tom brečel při sledování poslední epizody přátel.
62. Tom má rád mluvení sám se sebou.
63. Harry myslí, že je velmi důležité dohlížet na bílé flíčky na nehtech.
64. Charlie Busted rád dává příležitostně Harrymu rady okolo bubnování.
65. Dougieho matikářka ho jednou rozbrečela.
66. Dannyho oblíbený fotbalista je Jay Jay Okocha.
67. Harry si umývá vlasy jednou za tři až čtyři týdny.
68. Před McFly měl Danny neporušený sportovní kabát Charlieho Busted.
69. Harry má na hlavě 26 stehů, když si rozbil hlavu o okno!
70. Tomovi rodiče mu koupily k 17. narozeninám auto.
71. Dougie je alergický na velblouby a polštáře.
72. Harry rád spí s plyšovým oslem Ijáčkem.
73. Dougie říká, že dokáže proměnit vodu ve víno. Ale neumí.
74. Danny letěl s rodiči na Vánoce na Karibik a na zpáteční cestě si je letuška zapamatovala a propašovala je do první třídy!
75. McFly jsou velkými fanoušky Trishy.
76. Jedno z Harryho kuřat se jmenuje Starvos.
77. Lidé platí Dannymu L5 za přerytí zahrady.
78. McFly mají pravidlo: sníst jedno neobvyklé ovoce denně.
79. Tom chodil jeden týden bez výměny spodního prádla.
80. Danny umí hrát na harmoniku a ukulele.
81. Dougie se nerad vidí v televizi.
82. Tom by rád potkal Paula McCartneye a Green Day.
83. "Jednou jsem se líbal se čtyřma holkama na přítelově oslavě narozenin" říká Dougie.
84. Danny byl s jeho sestrou ve skupině Y2K.
85. Tomova mladší sestra zářila ve hře Les Miserables.
86. Dougie má rád složené oblečení v jeho pokoji.
87. Harryho oblíbený sýr je Brie.
88. Banány dělají Toma psychicky nemocným.
89. Dougieho přezdívka od mamky je Moher Goose.
90. McFly milují jejich album Room on the 3rd floor tak moc, že ho často poslouchají doma do zbláznění.
91. Tom má jizvu na jeho levé noze, protože spadl z pódia během turné s Busted.
92. Dougieho přezdívak ze školy je Grunger.
93. Harryho přezdívka od taťky je Dinky.
94. Danny se stydí za to, že si kouše nehty.
95. Harry dohání ostatní k šílenstvím praskáním kloubů.
96. Dougie zbožňuje skupinu BLINK182, jejich plakáty a fotografiemi má doslova vytapetovaný pokoj.
97. Tomovým zlozvykem je čůrat do bazénu.
98. Dougie je pěknej ulejvák, ve škole má rád všechny předměty, ve kerých toho nemusí moc dělat.
99. McFly se zapsali do Guinessovy knihy rekordů jako Nejmladší skupina s number 1 debutovým albem. Dlužno dodat, že dosavadním držitelem rekordu byli Beatles. Také se stali historicky první skupinou, která vystupovala na premiéře filmu. Na střeše Londýnského kina Odeon zahráli tři písničky při premiéře druhého dílu Spidermana.
100. V říjnu byla McFLY udělena cena Wembley arény za Skupinu roku. V listopadu McFLY jako tradičně zazářili na T4 Smash Hits Poll Winners' Party a získali ceny za:Hvězdy roku, nejlepší britská kapela, nejlepší album (za "Wonderland"), nejlepší singl (za "All About You") a Dougie za Nejlepší účes.
101. T4 Poll Winners' Party v londýnské Wembley aréně si odnesli hromadu cen:Nejlepší britská kapela, nejlepší album (za "Room On The 3rd Floor"), nejlepší video (za "That Girl"), a Danny za Nejlíbivějšího kluka.
102. Začátkem ledna 2005 letěli kluci do Ugandy podpořit jeden z projektů Comic Relief - The Kamwokya Christian Caring Community.
103. ned po návratu z Afriky šli McFLY do dalšího extrému - letěli do Ameriky natočit hollywoodský film! V tehdy ještě bezejmenné komedii, s Lindsay Lohan v hlavní roli, si zahráli sami sebe.
104. V únoru 2005 získali McFLY prestižní ocenění Brit Award za Nejlepší popový počin. Opět neváhali pomoct charitě a tak pro Comic Relief natočili reklamu na brambůrky Walkers.
105. Dougie má doma dvě ještěrky, dvě kočky, dva psy, žábu a křečka.

Stručná historie (+diskografie)

5. července 2008 v 20:04 | Eviiik |  •McFly
Na začátku stál Tom Fletcher, který se ozval na výzvu jednoho inzerátu a dorazil na konkurz skupiny BUSTED, která tehdy hledala 3. člena. Dostal se až do finále a ačkoli nakonec nevyhrál, ale dostal se jen do finále, z něj a Jamese se stali přátelé a hlavně dostal od manažera této skupiny nabídku, aby založil svou vlastní obdobnou skupinu. Společně s Jamesem napsali pro rodící se McFly první song - That Girl . James se ovšem musel věnovat vlastní skupině, takže Tom uvítal, když potkal Dannyho Jonese. Setkali se na konkurzu do skupiny V, na kterém sice ani jeden z nich neuspěl, ale fanynky jsou za to dnes určitě rády J.
Od té doby se Tom a Danny každý víkend scházeli v hotelových pokojích v Londýně a skládali a skládali. Zanedlouho ale zjistili, že tomu něco chybí. V novinách vyšel inzerát hledající nové členy, na základě něhož se do skupiny jako vítězové konkurzu dostali bubeník Harry Judd a tehdy teprve patnáctiletý basák Dougie Poynter. Oficiálními členy se stali v září roku 2003.
Společně se přestěhovali do domku v severozápadním Londýně a nahrávali a nahrávali.
Brzy nato vydali svůj první megaúspěšný singl Five Colours In Her Hair. Bristký popprůmysl se otřásl v základech.
Od té doby již vydali několik alb:
2007 All the Greatest Hits
2006 Just My Luck
2006 Motion In The Ocean
2005 Wonderland
2004 Room On The 3rd Floor